» » Смерть ватажка «ЛНР» вигідна Росії
Раздел: Мнения  
0
Співголова Громадської Ініціативи "Права справа"

Смерть ватажка «ЛНР» вигідна Росії

15-08-2016, 10:15
ФСБ реалізувала свій сценарій.

6 серпня, в день замаху на главу самопроголошеної "ЛНР" Плотницького, була створена міжвідомча слідча комісія, в яку увійшли представники "Генеральної прокуратури та МВС та МДБ "ЛНР". "Генеральний прокурор" "ЛНР" дав вказівку порушити кримінальну справу за статтями "посягання на життя державного діяча" і "замах на життя двох і більше осіб, скоєне загально небезпечним способом групою осіб за попередньою змовою". За словами керівника центру по зв'язках з громадськістю "МДБ ЛНР" Є. Любенко наразі тривають оперативно-розшукові заходи, а також експертно-криміналістичні дослідження.

Паралельно зі створенням "міжвідомчої слідчої комісії" силових структур самопроголошеної "ЛНР" 6 серпня російські куратори створюють власну "слідчу комісію". За повідомленнями місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" співробітники російської "слідчої комісії" розквартировані в готелі "Дружба" обласного центру.
Подальший розвиток подій показав, що співробітники ФСБ РФ мають намір використати факт замаху на Плотницького у своїх цілях. За задумом співробітників російських спецслужб глава самопроголошеної "республіки" внаслідок отриманих під час теракту поранень оголошується недієздатним. Вся повнота влади в "ЛНР" передається "міністру" МДБ Пасічнику.

8 серпня ФСБ РФ починає реалізацію свого сценарію. В російських ЗМІ з'являються повідомлення про погіршення стану здоров'я Плотницького. Примітно, що напередодні,7 серпня, бойовики і російські ЗМІ запевняли, що Плотницький виписаний з обласної лікарні і в найближчі дні, "швидше за все, навіть в понеділок" зможе повернутися до роботи.

Проаналізувавши повідомлення місцевих джерел наближених до силових структур самопроголошеної "ЛНР" аналітичний відділ ГІ "Права Справа" приймає рішення про оприлюднення інформації про характер роботи та функції "слідчої комісії", і просунення цієї інформації у найближче оточення глави самопроголошеної "республіки" Плотницького.

8 серпня об 11.00 аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднює повідомлення, в якому йдеться про те, що представники ФСБ РФ наполягають на збереженні існуючого стану речей, коли Плотницький і Пасічник залишаються на своїх місцях, і передачі в подальшому всіх владних повноважень самопроголошеному "міністру" МДБ Пасічнику.

Після оприлюднення цієї інформації з’являється повідомлення так званого "міністра охорони здоров’я "ЛНР" Лариси Айрапетян — коханки Плотницького, про те, що він живий і здоровий.

- дійсно, було кілька ушкоджень, що не загрожують життю і здоров'ю. Проте вся необхідна допомога була своєчасно надана в повному обсязі, - розповіла Айрапетян.

За словами Айрапетян, навколо стану здоров'я Плотницького в засобах масової інформації з'явилася велика кількість інсинуацій.

- все це чутки. Вказувати конкретні пошкодження я не буду з міркувань лікарської етики - це питання особистого життя, - сказала вона.

Ця заява "міністра" Айрапетян заперечує і спростовує повідомлення російських ЗМІ про погіршення стану здоров"я ватажка бойовиків Плотницького.

Незабаром, після оприлюднення заяви Айрапетян про задовільний стан здоров’я Плотницького, з’являється аудіозапис самого Плотницького, в якому він повідомляє, що у нього все добре і він наразі на перев`язці.

Роблячи цю заяву Плотницький фактично рятує собі життя, бо прекрасно розуміє, що тимчасова недієздатність, яку у найближчі часи мають оголосити російські куратори, може означати для нього не лише політичну, але й фізичну смерть.

З цього моменту російські ЗМІ беруть перерву в інформуванні про стан здоров’я глави "ЛНР". Втім, ввечері того ж дня з’являється заява одного з провідників кремлівської політики на Донбасі Лаврова. Глава МЗС РФ Лавров заявив, що Москва стурбована тим, що наразі відбувається на Донбасі, в тому числі і замахом на ватажка "ЛНР" Плотницького.

Примітно, що з 6 серпня, моменту замаху, і до вечора 8 серпня, офіційну Москву не турбував стан здоров’я Плотницького. Лише після оприлюднення інформації ГІ "Права Справа", заяв "міністра" Айрапетян і самого Плотницького про задовільний стан глави "республіки", поява яких була реакцією на повідомлення "Правої Справи" про роботу у Луганську "слідчої комісії" з числа співробітників спеціальних служб, офіційним структурам РФ стає зрозуміло, що гра ФСБ РФ по дестабілізації обстановки на тимчасово окупованих теренах Луганської області провалена.

У разі фізичної ліквідації Плотницького співробітниками ФСБ РФ (офіційною версією бойовиків була би смерть Плотницького від поранень несумісних з життям), Росія б звинуватила Україну у відході від мінських зобов’язань і порушенні домовленостей між спецслужбами щодо ненападу на перших осіб держав.

Оприлюдненням інформації про істинні цілі російських спецслужб на Луганщині ГІ "Права справа" стала на заваді планам ФСБ РФ із дестабілізації ситуації на Луганщині.

Джерело
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Загрузка...
15-08-2016, 10:15 » Автор: Дмитро Снєгирьов
загрузка...


Оставьте свой комментарий

Имя:*  
E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код: *


наверх