ВАЖНО:Выборы 2019
» » Санкції проти Росії під загрозою
Раздел: Мнения  
0
Политолог

Санкції проти Росії під загрозою

25-09-2018, 14:45
Угорщина не хоче їх автоматичного продовження.

«Ми маємо чесно спитати себе перед продовженням санкцій - чи принесли вони користь європейській економіці?» заявив Орбан. На його думку оскільки Італія займає аналогічну позицію, потрібно розпочинати чесну дискусію про доцільність санкцій. Також він закликав не демонізувати Путіна, а сісти з ним за стіл переговорів.

Ну що ж, як і прогнозували раніше з колегами, прихід до влади «націоналістичних правих партій» зіграло на руку Кремля. Орбан озвучив тези, які не публічно також підтримують Австрія та Італія.

Найближчим часом навколо теми продовження/скасування санкцій у ЄС розгорнеться серйозна підкилимна боротьба, у якій в нас з кожним днем все менше лишається європейських союзників. В хід з боку Росії піде все інформаційні атаки, компромат, підкуп, погрози...

Традиційно сподіваємося у цій боротьбі на підтримку Меркель із Макроном, країн Балтії та Нідерландів.

Що мають робити в цій ситуації українські політики? Найперше - активізувати переговори з нашими європейськими союзниками. Для цього Владі та Опозиції необхідно принаймі до нового року «закопати сокиру війни» і не виносити сміття з хати. Бо якщо санкції скасують і Росія зміцніє, нас чекає чергова активну фаза агресії наслідки, якої непередбачувані.

Джерело
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Загрузка...
25-09-2018, 14:45 » Автор: Виктор Таран
загрузка...


Оставьте свой комментарий

наверх