ВАЖНО:Выборы 2019
» » Противники НАТО об'єднуються
Раздел: Мнения  
0
Политолог, журналист

Противники НАТО об'єднуються

20-03-2019, 17:00
До чого це може призвести.

Сергій Тарута – противник вступу до НАТО, адже в своїй передвиборчій програмі він пропонує Україні позаблоковий статус. В день об'єднання з ним Тимошенко заявила, що їхні програми співпадають – значить треба зробити висновок, що Тимошенко проти НАТО також.

Тепер зрозуміло, чому Тимошенко викинула згадку про інтеграцію в НАТО зі своєї офіційної програми, коли реєструвала її в ЦВК. На мою думку це був свідомий і добре продуманий крок. Об'єднання з Тарутою доводить, що вона справді проти вступу України в НАТО і тепер маски скинуто.

Інша річ, що Сергій Тарута – класичний олігарх. Я би сказав Тарута навіть спробував себе у ролі організатора своєрідної олігархічної профспілки, картелю чи сходняка. У серпні 2015 року в отелі Хаят він провів збори олігархів країни, де були присутні Рінат Ахметов, Віктор Пінчук, Василь Хмельницький. І хоч тоді ніякої домовленості не досягли, у випадку обрання Тимошенко олігархи можуть спробувати узгоджувати свої дії знову, за участі не лише Сергія Тарути, але й Ігоря Коломойського.

Того самого Коломойського, якого настільки тепло вітала з днем народження Юлія Тимошенко.

Та сама Тимошенко, яка в своїй передвиборчій програмі обіцяє, що "кланово-олігархічну систему буде ліквідовано".

Джерело
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Загрузка...
20-03-2019, 17:00 » Автор: Виктор Уколов
загрузка...


Оставьте свой комментарий

наверх