ВАЖНО:Свежие новости из первых уст
» » За год коммунист Калетник получил «подарков» почти на 70 миллионов гривен
Раздел: Политика  
0

За год коммунист Калетник получил «подарков» почти на 70 миллионов гривен

За год коммунист Калетник получил «подарков» почти на 70 миллионов гривенЗаработная плата нардепа составила 273 тыс. гривен.

Депутат Верховной Рады от КПУ, бывший вице-спикер парламента и руководитель таможни Игорь Калетник в 2013 году получил 90,5 млн гривень дохода.

Об этом сказано в декларации Калетника, размещенном на сайте Рады, сообщает Украинская правда.

Согласно документу, его заработная плата составила 273 тыс. гривень, дивиденды и проценты - 19,8 млн, доход от продажи движимого и недвижимого имущества - 19,4 млн, а подарки, призы и выигрыши - 68,8 млн гривень.

При этом, согласно декларации, семья Калетника заработала 34 млн гривень, из которых 30 пришлись также на подарки, призы или выигрыши. У коммуниста есть жилой дом площадью более тисячи квадратных метров, земельные участки площадью полтора гектара, а также неназванная недвижимость площадью 184 квадрата. Автомобилей чиновник, согласно документу, не имеет.

Читайте также: За год казна Украины пополнилась на 210 миллионов гривен за нарушения ПДД

На банковских счетах Калетника лежат 68 млн грн, которые он положил туда в прошлом году. Как известно, в июне Генпрокуратура обратилась в Верховную Раду с просьбой лишить Калетника депутатской неприкосновенности за поддержку сепаратизма в Украине.

Источник: Украинская правда
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Загрузка...
загрузка...
20-08-2014, 08:03 » Автор: Ростислав Коваль
     1630
     15


Оставьте свой комментарий

Имя:*  
E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите текст с изображения: *

0
Юля  
20 августа 2014 15:35

А нова влада скільки заробила за пів року???

Гости
0
Натали  
20 августа 2014 15:49

То, что происходит в Украине сейчас не сравнить ни с чем! Убивают, чтобы воровать!! Как можно зарабатывать на горе людей! Хунта нагло врет о ситуации на Востоке! Они сами не желают прекращать войну, ведь это миллиарды прибыли на контрабанде, откатах и прочих махинациях!

Гости
0
Лесі  
20 августа 2014 16:28

В країні війна, а автори немають що писати..називається потрібно налити на когось бруд((

Гости
0
20 августа 2014 17:59

Так это хорошо или плохо, что Калетник задекларировал свои доходы? Хотя согласна,что при огромных масштабах украинской Жабы тяжело пережить благополучие соотечественника.

Гости
0
20 августа 2014 19:54

Щось обговорюаати можна було б лише в тому випадку якби оприлюднили деклараціх всіх депутатів, міністрів і президента. А так це пусті балачки. Мене взагалі дивує: в країні війна, а це якось нікого не обходить. Журналісти і далі нагріваються на замовних матеріалах.

Гости
0
Сергій  
20 августа 2014 20:30

Ось після цієї інформації я зможу спати "спокійно". Ви нам скажіть коли вже закінчитьсся цей бидлам в країні, а не чіїсь доходи показуєте!!!

Хоча ми не знаємо, що буде завтра, чи не будемо ми прокидатисся від вибухів і гуркотіння танків - зате ми знаємо, хто і скільки, коли заробив грошей. Досить вже впарювати людям цю хрінь собачу, бо у людей терпець уже скоро увірвитьсся!!!!!!

Гости
0
20 августа 2014 22:02

вже розпочалися вибори чи це такий спосіб попіаритися на колишній а нині при владі чесні та ті що платять податки ? подивіться на косюка - людей за рабів і половина зарплати у конвертах...

крадуть нині так що аж жах бере - ніхто не платити бо війна всі прикриваються труднощами а всі олігархи із владою домовляються. подивіться на косюка - він у АП, і там його ніхто не запитає про те як він ховає податки а ренат. якось дивно себе поводить але петя із його дтеком дурзу ті очі на одне закрили він на інше)))

Гости
0
21 августа 2014 07:53

Нова влада своїх статків не показує,вони набагато більше за порівняно невеликий період правління.

Гости
0
Марина  
22 августа 2014 14:21

Та досить вже цих статей замовних! Всі і так вже зрозуміли, що Ігор Калетник - це народний депутат, якого так хочуть позбутись політичні опоненти. Тільки методи надто брудні...

Гости
0
Маргарита  
22 августа 2014 15:51

Мене більше цікавить скільки заробила нова влада? Статки в них шалені! Чому пишеться тільки про тих, хто колись був при владі!?

Гости
0
25 августа 2014 16:23

А давайте порахуємо статки нинішньої влади?! Здається мені, що їхні бізнеса не менш прибуткові, а подекуди і більше! Досить переводити стрілки на попередників. Справлятися з опонентами за допомогою чорнухи - ницо!

Гости
0
Mila  
25 августа 2014 19:01

Я так розумію, що Калетники далеко не бідна родина. З чого тут дивуватись? Якби для прикладу та аналізу продемонструвати декларації інших посадовців, в тому числі і тих, хто зараз при владі, там і не таке можна знайти. Досить тицяти пальцями на когось, треба з себе починати.

Гости
0
Ксенія  
30 августа 2014 21:18

А чому ніхто не говорить про доходи представників теперішньої влади,впевнена там є багато цікавого!

Гости
0
1 сентября 2014 19:50

Это довольно грязная возня вокруг Калетника утомила. Выполняют чей-то заказ и не знают как укусить..собаки

Подарки есть подарки. У кого какие вопросы возникли Жалобы есть?

Гости
0
Анна  
2 сентября 2014 17:44

отримав подарунки, значить шанована людина, яка має повагу від друзів та рідні

Я не зрозуміла суть цієї статті, чи автори особливо і не вникали про що вони друкують. гроші дали, текст продіктували от і все.

Гости

наверх