HRONIKA.info
Экономика

Запущена база опасной непищевой продукции

На сайте также указаны контактные данные всех органов рыночного надзора и сферы их полномочий.

Министерство экономического развития и торговли запустило всеукраинскую базу опасной непищевой продукции, передает интернет-издание Хроника.инфо со ссылкой на НВ.


Там можно проверить, безопасна ли та или иная продукция (сейчас на ресурсе есть только несколько детских товаров), узнать, как покупать онлайн безопасно, что делать в случае приобретения опасной техники или игрушек, как и куда обращаться в случае нарушения прав.

На сайте также указаны контактные данные всех органов рыночного надзора и сферы их полномочий.

#Нотатки_споживача #перемогаПрацюємо над діджиталізацією далі 😉 Запущено всеукраїнську базу небезпечної нехарчової продукції https://uvaga.gov.ua від Мінекономрозвитку — наш аналог європейського Rapex.Що це дає споживачу?📍 Можливість перевірити безпечність продукції, яка його цікавить. Зараз на ресурсі є декілька дитячих товарів. Вказано, який тип ризику несуть іграшки, як саме вони можуть зашкодити.📍 Класну та корисну інформацію: як купувати онлайн безпечно, що робити у разі придбання небезпечної техніки чи іграшок, як і куди звертатись у випадку порушення прав.📍 Контактні дані усіх органів ринкового нагляду та чітко вказану сферу їх повноважень. Більше не будемо плутатися ;)Що це дає бізнесу?📌 Рекомендації щодо безпечного імпорту у легкому форматі.📌 Інформацію про те, як повідомляти державу про продукцію, яка не відповідає вимогам безпечності.📌 Загальні поради для виробників, розповсюджувачів та імпортерів іграшок.Хай все буде безпечно.Купуй Безпечне

Gepostet von Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України am Dienstag, 16. Juli 2019

Рекомендуем прочитать

Богатейшие в мире люди потеряли за день $139 млрд

Анна Мартынова

Украина существенно нарастила экспорт зерна за 10 лет

Анна Мартынова

В Украине представили обновленные 200 гривен

Анна Мартынова