В РФ бази найманців готуються до випуску «курсантів»

0
44

Вербування «добровольців» здійснюється на матеріальній основі.

На території Ростовської області РФ створено і функціонують вербувальні пункти і тренувальні бази, в яких бойовики самопроголошених «республік» і так звані «добровольці» проходять спеціальну підготовку.

За інформацією аналітичного відділу ГІ» Права Справа», на тренувальній базі, розташованій на території бази відпочинку «Полюс» за адресою: Ростов-на-Дону, вул. Лівобережна, 94/119, відбувся випуск «курсантів», які після складання відповідних «іспитів» поповнять лави бойовиків «ДНР» і «ЛНР».

Полігон, на якому «курсанти» проходять військовий вишкіл, знаходиться поблизу села Персіановський Октябрьского району Ростовської області.

Свого часу заступник голови СБУ Віктор Ягун повідомив, що Служба безпеки України має інформацію про наявність на території Росії центрів підготовки диверсійних груп для відправки їхніх випускників на Донбас.

За словами Ягуна, центри підготовки диверсійних груп бойовиків знаходяться в Пскові, Таганрозі, місті Шахти Ростовської області, селі Молькіно Краснодарського краю і в Московській області.

Вербування «добровольців» здійснюється на матеріальній основі. Тренувальні бази і вишкільні табори створено на базі Головного розвідуправління ЗС РФ.

Найближчим часом очікується прибуття з РФ на територію тимчасово окупованих районів Луганської і Донецької областей «курсантів» центрів підготовки диверсійних груп для складання «випускних іспитів» в умовах реальних бойових дій.

Джерело

Загрузка...
загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь