Майбутнє треба будувати сьогодні

0
3

Рівно рік тому вступив в силу Закон про Нацполіцію.

На цьому шляху, як і на будь-якому іншому, є труднощі та перешкоди – очікувані і передбачувані – ми про них знали і готові долати. Є труднощі і перешкоди, які неможливо було передбачити та завдання, які доводиться вирішувати крокуючи маршем.

Не всі рішення виявляються правильними, не всі гори і річки вдається форсувати без перешкод, не завжди вдається йти без зупинок і втрат. Але ми йдемо. Крок за кроком.

Що виявилося для мене найдивнішим? Люди… Зрада і подвиги, героїзм і боягузтво, справжня мотивація і гидкі дрібні грошові вигоди… Жоден тест, жоден психолог не можуть однозначно визначити, що у людини в душі і як вона поведе себе в екстремальній ситуації. Але здорова, правильна система завжди прагне видалити недоброякісні елементи. Це постійний динамічний процес – він йде і буде йти звичним чином, якщо не допускати зупинок…

Що гальмує і заважає? Брак часу і коштів. Але це нормальні труднощі нової справи. Хочеться швидше, але не можна поспішати, щоб не збитися з темпу і не втратити якість.

Війна. Ця спільна біда для всієї країни і ми повинні вистояти і перемогти!

Недовіра, втома і розчарування суспільства. Повірте, ми теж втомилися, нам теж хочеться, щоб результати стали помітними якомога швидше. Нам теж здається, що є значимим лише той відрізок шляху, який залишився, а пройдений не має значення… Але коли здається, що вже немає сил, що все марно і нічого не виходить – корисно озирнутися і оцінити, як далеко ми від старту! Сьогодні гарний день для цього. Згадайте, як ви ставилися до старої міліції – і посміхніться зустрічному поліцейському!))

«Тебе хвилює майбутнє? Будуй сьогодні. Ти все можеш змінити. На безплідній рівнині виростити кедровий ліс. Але важливо, щоб ти не конструював кедри, а висаджував насіння», – сказав великий мрійник Антуан де Сент-Екзюпері. Ось ми і висаджуємо, доглядаємо за саджанцями і чекаємо, коли вони виростуть і зміцніють.

Що треба робити далі? Перш за все, треба робити висновки і роботу над помилками. І йти далі. Пам\’ятаючи, звідки і навіщо йдемо, але дивлячись тільки вперед.

Дякую всім, хто вірить і допомагає!

Джерело

загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь