23.10.2019
HRONIKA.info
Виктор Таран
Все статьи автора
Мнения

Заочне змагання між ГПУ та НАБУ

Хто ефективніший у протидії корупції.

Від такої заочної змагальності правоохоронних органів, які розслідують зловживання в діях УкрЗалізниці виграє в першу чергу суспільство. В цьому ДП, яке багато років погрязало в корупції, давно треба було зробити жорстку антикорупційну зачистку.

За результатами «антикорупційної зачистки), тобто слідства 😉 суспільство має отримати відповіді на наступні питання:

— які корупційні схеми діяли (діють) хто на них заробляв (заробляє)
— Проти кого з чиновників порушено кримінальні справи?
— Які запобіжники необхідно впровадити в роботу Укрзалізниці щоб подібні речі не повторювались.

Було б дуже правильно, щоб відповіді на ці питання були озвучені максимально публічно (наприклад у стінах парламенту, на засіданні Уряду тощо).

І одразу після цього Уряду (а всі кадрові рішення це виключно їх компетенція) потрібно буде приймати кадрові та управлінські рішення.

Ну і звісно, якщо будуть конкретні кримінальні справи проти керівництва Укрзалізниці тоді варто одразу вирішувати питання про відставку конкретних чиновників.

Наразі, поки тривають слідчі дії, правоохоронцям краще уникати голосних заяв, звинувачень чи закликів до звільнень, а потрібно сконцентруватися на розслідуваннях та довести слідство до логічного завершення. І та з правоохоронних інституцій яка досягне у цьому успіху (ГПУ чи НАБУ) зможе отримати черговий кредит довіри від суспільства.

Джерело


Рекомендуем прочитать

Україна йде своїм європейським шляхом

Почему невозможен эффективный экспорт «Зе-технологий»

Евгений Магда

О Путине, победобесии и Superjet

Слава Рабинович