Нашу партію увесь час з кимось «женять»

0
38

Ігнорувати УКРОП ніяк не можна.

Критерій один — варто з’явитися інформації, чуткам чи домислам про зустріч Ігоря Коломойського з кимось з українських політиків і, все ясно!!! Ясно було, що УКРОП об’єднається і Коломойський підтримуватиме Саакашвілі.

Пізніше стало цілком усім очевидно, що Коломойський кидає УКРОП в обійми БЮТ і підтримуватиме Юлію Тимошенко.

Тепер трохи «вдосконалили» підхід. Навіть без чуток і інформації про зустріч кого би то не було в УКРОП з ким би то не було в Аграрній партії почали розкручувати тему об’єднання цих політсил.

Це при тому, що жоден серйозний політоглядач чи журналіст ніколи не зверталися до УКРОП за підтвердженням чи спростуванням чи просто коментарями.

Очевидно, так треба.

Причини мені цілком зрозумілі — попри низькі рейтинги УКРОП дивним чином впевнено себе почуває на виборах в ОТГ. Партія одна з найбільш структурованих. Ну, і Коломойський — усесильний.

Відтак ігнорувати УКРОП не можна ніяк. Треба його кудись подіти.

А він нікуди не подінеться. УКРОП просто уник фальшстарту у політичній кампанії, якого допустилися ті політсили, які робили ставку чи вірили у щось дострокове, або які отримали фінансування і не маючи жодної історії та структури змушені «надувати» собі медійні рейтинги.

Ми готуємось спокійно. І почнемо вчасно.

Джерело

Загрузка...
загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь