Про що свідчить розмова між Тимошенко і Коломойським

0
27

Це – реальна загроза національній безпеці.

Ця розмова між Тимошенко і олігархом Коломойським, запис якої дружні до України спеціальні служби Ізраїлю «злили» в мережу, відбувся 13 лютого.

Про що свідчить ця розмова? А про те, що у Коломойського практично дві слуги: Тимошенко і Зеленський!

Це реальна загроза національній безпеці України. Але про тісну співпрацю Тимошенко з олігархами ми говоримо давно.

Але, варто ще нагадати історію відносин Тимошенко і Коломойського:

90-ті роки.
Тимошенко і Коломойський є вихідцями з одного регіону – Дніпропетровська, і обидва, в різній мірі, співпрацюють з Павлом Лазаренком.

2005 рік.
Прем’єр Тимошенко співпрацює з Коломойським, багато в чому лобіюючи його інтереси. Цю співпрацю двох олігархів тодішні аналітики називали однією з причин відставки Тимошенко з посади прем’єра.

2008 рік.
Коломойський ставить на Ющенка. В інтерв’ю УП виступає з різкою критикою Тимошенко, називаючи її «класичною чорною вдовою у політиці, для якої влада є абсолютною цінністю». «Бувши олігархінею-невдахою, вона ненавидить будь-який капітал, а особливо крупний і цей заміс троцькізму і поламаної бізнес-кар’єри та мстивості дає гримучу суміш», — так Коломойський характеризував Тимошенко тоді.

25.01.2010р.
За свідчення С. Лещенка, Тимошенко дозволяє Коломойському отримати контроль над компанією «Укрнафта», віддавши олігарху безстроково можливість призначати свого менеджера. Станом на 2015 рік заборгованість «Укрнафти» перед державою перевищить 10 млрд грн.

13.03.2017р.
Коломойський зустрічається з Олександром Абдулліним у Женеві. Нардеп і керівник піар-служби Тимошенко – Олександр Абдуллін навіть літав на зустріч чартерним рейсом літака Коломойського.

12.07.2018р.
Коломойського і Тимошенко помічено в одному готелі Варшави. Не виключено відео злив сам Коломойський.

Джерело

загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь