Допоможемо Німеччині визнати Голодомор

0
13

Зареєстрована петиція.

На сайті парламенту Німеччини зареєстрована петиція щодо визнання Голодомору 1932-1933 років в Україні геноцидом українського народу. Звернення до Бундестагу ініціювали українці Німеччини.

Це – не просто «чергова петиція». Її має підписати кожен свідомий українець, і ось чому. Якщо звернення набере необхідну кількість підписів – 50 тисяч – то стане правовим інструментом, що дозволить розпочати дискусію щодо Голодомору в сесійній залі німецького парламенту. Тоді Федеративна Республіка Німеччина може стати 24-ю країною світу, уряди яких визнали Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу, спричиненим радянським режимом під керівництвом Сталіна. Це вже зробили США, Канада, Польша, Португалія та низка інших країн, а також міжнародних організацій, таких як ООН, Європейський парламент, ЮНЕСКО, Парламентська асамблея Ради Європи.

Правду про страшні злочини, скоєні над українським народом, мусить знати і визнати увесь світ. Таким чином ми не лише віддаємо шану майже чотирьом мільйонам невинних жертв голоду, штучно створеного сталінським режимом. Це вкрай важливо для сучасної України, яка бореться зі злочинами з боку путінської Росії. Називаючи речі своїми іменами, світ демонструє, що історична справедливість знаходить своє місце, нехай і через роки. Важливо, аби належну оцінку людській трагедії дала саме Німеччина, адже злочини сталінського і гітлерівського режимів подібні. Ці два режими спричинили багато непоправного горя для нашого народу та всього світу, і визнання цього є своєрідним покаянням. А також запобіжником для нових страшних злочинів проти людяності і націй.

Тож давайте підтримаємо петицію на сайті Бундестагу. Зробити це можна до 27 травня. Підписати можуть усі, незалежно від країни проживання.

Допоможемо Німеччині визнати Голодомор українського народу геноцидом!

Джерело

Загрузка...
загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь