Чому заяви Путіна є абсурдними

Пояснюючи невиконання Росією п.9 Протоколу мінських домовленостей тим, що Україна не змінила свою Конституцію згідно п.11, Путін, як кажуть росіяни «ничтоже сумяшеся», замовчує невиконання попередніх 7 пунктів.

Пройдемося по кожному з них:

1. Повне припинення вогню. Як відомо, російські найманці та бойовики регулярно, щодоби порушували і порушують режим припинення вогню. Інколи протягом 2015 року вони намагалися навіть перейти в наступ, але були відкинуті.

2. Відведення важких озброєнь на 50 км одна від одної. За даними Спеціальної місії моніторингового комітету ОБСЄ бойовики порушують цей пункт регулярно, переміщуючи до лінії зіткнення БМ-21, а також інші міномети і танки.

3. Забезпечити ефективний моніторинг та верифікацію відводу озброєнь з боку ОБСЄ. Як відомо бойовики не допускають СММ ОБСЄ в деякі райони окупованих територій.

4. Розпочати діалог про модальності проведення місцевих виборів. Цей пункт виконано.

5. Забезпечити амністію та помилування шляхом прийняття відповідного закону. Путін робить вигляд, що не знає, але цей закон було прийнято 16 вересня 2014 року. Його назва – «Закон про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей.

6. Забезпечити звільнення усіх заложників за принципом усіх на всіх. Як відомо бойовики відмовились обміняти всіх заручників.

7. Забезпечити доставку і розподілення міжнародної гуманітарної допомоги. Як відомо бойовики лише частково пропускають на окуповану територію гуманітарну допомогу з території України.

Тож заяви Путіна про необхідність змін Конституції України для виконання п9 Росією – є свідомою маніпуляцією. Спочатку Росія має виконати пп.1;2;3;6;7.

P.S. Цікаво, що Володимир Путін дав інтерв\’ю одному з найбільш проросійських журналів у ФРН – це означає, що російський президент відверто боїться справді незалежних журналістів і йде тільки на перевірені контакти, забезпечуючи собі максимально комфортні запитання.

Такий підхід, як і сам факт закордонного інтерв\’ю свідчить про слабкість російського президента та уразливість позиції Росії загалом, яка серйозно потерпає від економічних санкцій та падіння цін на сировину.

Источник

Похожие статьи

Почему инвестиции в «однушки» – это стабильный и надежный выбор

Король Карл III и наследие колониального прошлого

Австралия снижает возраст уголовной ответственности

1 Comment

Дмитрий Басов 12.01.2016 - 11:04

Витя, ты ненормальный wink
Срочно лечиться.

Добавить комментарий