Тимошенко знову «не пустили» на телебачення

Про відповідальність політика, заяви якої впливають на імідж країни.

22 травня Юлія Володимирівна заявила:

«Практично всі телевізійні канали взяті під репресивний контроль президента та його оточення… Наприклад, на 112 каналі… мені заборонено входження у вечірні студії. Те саме, на NewsOne. На всіх без виключення каналах в прямих ефірах мене заборонено пускати!»

Заява прозвучала після повернення Юлії Володимирівни до України. Проте навіть напередодні поїздки в США, про яку розповіли її працівники з Турівської, Тимошенко побувала на двох телеканалах у вечірньому праймі:

11 травня Тимошенко була гостем вечірнього прайму на телеканалі ZIK

12 травня Тимошенко була у вечірньому ефірі 112 каналу.

Одразу після заяви виникло враження, що відбувається відома суто жіноча маніпуляція – поставити телеканали у ситуацію, коли їм доведеться доводити зворотнє, запрошуючи Тимошенко в ефір. Інтуїція не підвела.

30 травня Юлія Володимирівна провела годинний ефір у прайм-тайм на каналі Ньюсван.

6 червня на 30 хвилині прямого ефіру з Погоджувальної ради на 112 каналі, яку одночасно транслював Ньюсван, Юлія Володимирівна не посоромилась нагадати про свої «утиски» на телеканалах.

12 червня знову Юлія Володимирівна кілька годин говорила у програмі «Свобода слова» ICTV.

Як стало відомо 15 червня, у найближчий четвер, Юлія Володимирівна буде повторювати відому промову про свій біль за українську землю на телеканалі 1+1 у програмі «Право на владу».

З одного боку це непогано, що опозиціонер так часто має доступ до всіх національних телеканалів – це свідчить про демократію і свободу слова.

Однак, хто вибачиться за заяву 22 травня про нібито тотальну ізоляцію Юлії Володимирівни на, (процитую ще раз) УСІХ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ КАНАЛАХ?

Справа в тому, що перебільшення і пряма брехня, яку використовують у політичних дискусіях, погано впливає на імідж України в світі, я вже не кажу, що це підриває довіру виборців до того, хто говорить неправду.

Давайте не забувати, що всі ми, незалежно від того влада чи опозиція, є українцями і ззовні сприймаємось, як одна країна.

Зрештою, лицемірство і фальш ще нікого не привели до перемоги на виборах.

Джерело

Похожие статьи

Король Карл III и наследие колониального прошлого

Австралия снижает возраст уголовной ответственности

Инсценированные покушения: как разные люди приходят к одинаковым выводам

1 Comment

Валерій 14.06.2017 - 12:37

"Зрештою, лицемірство і фальш ще нікого не привели до перемоги на виборах…" — ну твоему ж хозяину это удалось!!!

Добавить комментарий