Ключові реформаторські завдання.
Антикорупційний блок:
1) Прийняття у першому читанні законопроект про Антикорупційний суд
2) Скасувати е-декларування для громадських активістів.
Економічний блок:
Прийняття Урядових законопроектів необхідних для економічного зростання країни.
№7114-д (кредитний реєстр), №4666 (для кращої роботи бізнесу), №6141 (щодо залучення інвестицій), №6542д(поліпшення бізнес-клімату) №7055 (ринки капіталу). № 7180 про нові правила корпоративного управління в держбанках, №6428 про корпоративне управління в держкомпаніях, 4591(бізнес-омбудсмен). РПР експертно долучався до розробку законопроектів і наразі підтримує їх прийняття у найкоротші терміни
Кадровий блок:
1) Призначення голови НБУ
2) Призначення членів ЦВК. Оскільки поданих кандидатів на одного більше ніж є вакантних місць сподіваюсь депутати відійдуть від принципу «політичних торгів та квот,» а обиратимуть кандидатів використовуючи виключно принцип «балансу»
Важливо (!) щоб під час лютневого квотного перерозподілу посад депутати не почали ділити такі посади як Уповноваженого з прав людини, членів Рахункової палати, вакантні посади Міністрів. Адже як свідчить практика, коли включається «квотна,» а не професійна логіка на посади ключових інституцій ми отримуємо виключно «партійних маріонетків»
Часу на реформи все менше, адже Президентські та парламентські вибори невблаганно наближаються. Тому уважно Спостерігаємо. Аналізуємо. Комунікуємо голосування депутатів.