Видео, появившееся в Сети сегодня, было снято еще 27 апреля. На нем снят момент нападения милиционеров ППС в Киеве на людей. Правоохранители, нарушая все законы, силой вытащили людей из машины и провели в ней обыск. Все эти действия сопровождались потоком ненормативной лексики и откровенными пинками и затрещинами, которые позволяли себе правоборцы по отношению к гражданам.
Читайте также: В милиции прокомментировали кровавую разборку в центре Киева. Видео
Видео сделал и выложил адвокат и общественный активист Дмитрий Коробко, которому невменяемые милиционеры повредили камеру. Тележурналист Константин Стогний заметил, что все это произошло уже после того, как на службу в органы пришли «отборные» сотрудники, которым была назначена довольно высокая зарплата. Но методы нашей «доблестной» милиции остались прежними – как говорится, найдите три отличия от системы, действовавшей во времена Януковича. Что, по мнению министра МВД, на деньги налогоплательщиков надо еще дать правоохранителям, чтобы они следили за соблюдением закона, а не лидерствовали в его нарушении.
Ольга Стадниченко специально для Хроника.инфо
2 комментария
да бред какой-то, хотя в нашей майданутой стране, каждое х…ло — адвокат, ну получил за "клону" лящя. Пусть радуется что за такою фразу этого "адвоката" вообще не расстреляли, хотя нужно было бы
Оскільки українське законодавство є безнадійно хворе на корупцію, вибірковість і безвідповідальність його потрібно повністю замінити. Нагадаю, в Україні діє злочинне, корумповане, неправове законодавство, яке не передбачає відповідальності влади перед особою ні за порушення прав особи ні за порушення, невиконання чи неналежне виконання законодавства. Крім того, оскільки українське законодавство є неоднозначне і суперечливе і містить безліч колізій і прогалин, влада його застосовує вибірково. Єдиний можливий спосіб це змінити повністю його замінити на правове (справедливе, яке передбачає рівність можливостей), як варіант, скопіювати законодавство будь-якої цивілізованої країни близької нам по ментальності з романо-германською системою права, наприклад, Польщі, Чехії чи Литви. Чим цивілізованіша країна тим цивілізованішє законодавство. Усі цивілізаційні досягнення закріплюються у законодавстві.
Причиною усіх бід українського суспільства є злочинне, корумповане, неправове, антисоціальне, антидемократичне українське законодавство. Законодавство повинно складатись з правових законів. Критерієм правового закону є справедливість. Критерієм справедливості є рівність можливостей. В Україні ж в основі права лежить принцип за якого прав той у кого більше прав, а прав завжди більше у того, хто має більше влади. Перебування при владі відкриває доступ до ресурсів (влада, земля, нерухомість, бюджетні гроші і т.д.) та забезпечує різного роду можливості на відміну від пересічних, які не мають ні доступу до ресурсів, ні можливостей.