hronika.info
Видеоновости

На вооружение ВСУ принята система для обнаружения подлодок. Видео

Сейчас «Ятрань» готовят к серийному производству, которое планируется развернуть в рамках Гособоронзаказа.

Система состоит из специальных гидроакустических буев и цифрового центра обработки информации. Ее несколько раз использовали во время международных учений «Си Бриз».

Как передает интернет-издание Хроника.инфо, об этом Цензор.НЕТ сообщает со ссылкой на пресс-службу «Укроборонпрома».

«Система построена таким образом, что объединяет информацию из многих гидроакустических буев, которые работают в пассивном режиме и абсолютно незаметны для противника. Это позволяет полностью контролировать перемещения вражеских кораблей и подводных лодок и передавать координаты целей для уничтожения», — сказано в сообщении.

Особенность «Ятрани» в том, что буи можно сбрасывать с вертолета. Это позволяет быстро создать сеть из сенсоров, охватывающих большую акваторию, и увидеть полную картину расположения и перемещения всех кораблей противника.

Систему несколько раз использовали во время международных учений «Си Бриз», сообщили в «Укроборонпроме».

Концерн опубликовал видео испытания «Ятрань», проходивших в 2018 году.

Сейчас «Ятрань» готовят к серийному производству, которое планируется развернуть в рамках Гособоронзаказа.

"КД НДІ гідроприладів" успішно завершив заводські випробування нової радіогідроакустичної системи "Ятрань"

ДП "Київський науково-дослідний інститут гідроприладів", що входить до складу ДК "Укроборонпром", успішно завершив заводські випробування радіогідроакустичної системи "Ятрань". Випробування, під час яких було здійснено скидання буїв з вертольоту Мі-14ПЧ, проходили під час масштабних міжнародних навчань "Сі Бриз-2018" у Чорному морі, в умовах максимально наближених до бойових. "Система "Ятрань" складається зі спеціальних гідроакустичних буїв, що мають надчутливі акустичні сенсори, та цифрового центру обробки інформації. Система побудована таким чином, що об‘єднує інформацію з багатьох буїв та дає змогу повністю контролювати велику акваторію та оперативно передавати координати цілей для знищення", — повідомив Юрій Меленко, директор ДП "Київський науково-дослідний інститут гідроприладів". Він зазначив, що розробка цієї системи була проведена інститутом за свої власні обігові кошти.Однією з особливостей роботи системи "Ятрань" є те, що гідроакустичні буї працюють у повністю пасивному режимі. Це робить їх абсолютно непомітними для противника. Завдяки ним можна контролювати переміщення підводних човнів противника, що дозволяє гарантовано їх знищувати. Загалом, високі характеристики системи "Ятрань" підвищують бойову ефективність протичовнової оборони у рази.Наразі фахівці інституту готують "Ятрань" до проведення державних випробувань. Успішне завершення яких дозволить розпочати, у випадку замовлення, серійне виробництво системи та її постачання для посилення обороноздатності України.Зазначимо, що на минулорічних міжнародних навчаннях "Сі Бриз", завдяки системі "Ятрань" також було успішно виявлено підводний човен умовного "противника". При цьому, за рік роботи над удосконаленням системи ДП "Київський науково-дослідний інститут гідроприладів", значно розширив її експлуатаційні можливості та характеристики.

Gepostet von Державний концерн "Укроборонпром" am Donnerstag, 19. Juli 2018

Рекомендуем прочитать

Хроники ада: о жизни в Мариуполе сняли документальный фильм. Видео

Анна Мартынова

Джонсон и Зеленский выступили перед Верховной Радой. Видео

Анна Мартынова

В Подмосковье загорелся склад: площадь пожара составила 34 тысячи кв.м. Видео

Анна Мартынова