Чому зараз не можна виганяти Гройсмана

0
32

Ніхто не захоче заходити у вибори з непрогнозованим валютним курсом.

Розмови про відставку уряду Гройсмана ведуться протягом останніх двох років, з початком кожного політичного сезону. І щоразу вони нічим не завершуються.

Якщо раніше цю тему розкручувала опозиція — БЮТ, Оппоблок тощо, то тепер цим займається частина фракції БПП.

Найімовірніше це робиться з однією метою – зробити прем\’єра більш договірним. Але звісно ці та інші заяви окремих нардепів про «відставку» Гройсман обов\’язково врахує восени у своїх подальших політичних діях.

Зараз бажаючих «піти» Гройсмана буде багато, але реальних голосів для цього у Верховній Раді наразі важко зібрати.

У самій коаліції сьогодні не має голосів під кандидатури нового прем\’єра

До того ж, такий сценарій несе низку політичних ризиків. Ключовий — після відставки не відбудеться призначення нового прем\’єра. У самій коаліції сьогодні не має голосів під кандидатури нового прем\’єра.

А входити у виборчий рік з в.о. прем\’єр-міністра дуже небезпечна історія, яка може негативно відбитися на економіці. Хто захоче заходити у вибори з непрогнозованим валютним курсом і невизначеністю у своєчасних виплатах пенсій і зарплат?

Тому саме для утримання соціальної та економічної стабільності Порошенкові потрібен прем\’єр, який окрім того мав би стати одним із його ключових союзників у виборчих перегонах.

Зупинка реформ на півдорозі це катастрофа

Теперішній Кабмін має працювати далі і для продовження розпочатих торік реформ освітньої, медичної, пенсійної та децентралізації. Якщо цей уряд піде у відставку існує ризик, що реформи зупиняться.

А зупинка реформ на півдорозі це катастрофа. Адже немає нічого гіршого і страшнішого ніж недореформовані галузі.

Джерело

Загрузка...
загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь