Україна може відновити ядерний потенціал

0
19

За півтора року.

Після виходу Росії із ядерного договору, Україна може заявити про відновлення власного ядерного статусу. Адже, враховуючи нинішні технології, нашій державі для цього знадобиться лише півтора року.

Після вступу в НАТО в Польщі відбувалось постійне зростання ВВП. Тож Альянс дав можливості польській економіці – з’явились нові ринки та робочі місця.

Окрім захисту власної територіальної цілісності, НАТО дає можливість євроінтеграційних процесів в широкому розумінні цього слова. Найперше – економічні зв’язки з країнами блоку. Це замовлення на українські підприємства та переоснащення нашої армії, адже замовлення йтимуть на українську «оборонку».

Водночас, якщо Росія розв’язала проти нас гібридну війну, НАТО має відповідати у такий самий спосіб.

Якщо курс НАТО буде гібридним до Росії, існуватиме жорстка позиція США щодо вступу України в НАТО та американські колеги зможуть переконати наших європейських, то у нас будуть прекрасні перспективи.

Окрім того, на погрози Росії Україна може відповідати своїми «лякалками». Адже вихід РФ з договору про ядерну зброю дає нашій державі усі підстави заявити про відновлення ядерного статусу.

На кожну «лякалку» є аналогічна. Тому слід врахувати наші технології – як би там не було, та «Сатана» – це розробка «Південьмашу». Нам достатньо півтора року, щоб відновити свій ядерний потенціал.

Джерело

загрузка...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь