ВАЖНО:Выборы 2019
» » Европейский Союз выразил готовность ввести новые санкции
Раздел: Политика  
+1

Европейский Союз выразил готовность ввести новые санкции

Европейский Союз выразил готовность ввести новые санкции Європейський Союз готовий до нової зустрічі у форматі ЄС-США-Україна-Росія для пошуку шляхів деескалації ситуації в Україні, але водночас готовий запровадити нові санкції проти Росії в разі відсутності деескалації української кризи.

Про це заявив президент Європейської Ради Герман ван Ромпей на прес-конференції після саміту ЄС-Японія.

"Ми відкриті до ідеї проведення Женеви-2. Ми будемо працювати з колегами щодо можливості проведення такої зустрічі. І ми працюємо над встановленням стабільності в Україні через підтримку потрібних політичних та економічних реформ. І ми стежимо за ситуацією в Україні погодинно, і те, що відбувається, є приводом для серйозного занепокоєння", - сказав Ромпей.

Він заявив, що Росія не виконала вимоги Женевської декларації в плані сприяння деескалації ситуації в Україні.

"Через відсутність деескалації ЄС запровадив санкцій у вигляді заборони на в'їзд та замороження активів проти 48 осіб. Японія теж заборонила в'їзд понад 20 особам з Росії. І ми погодились в Раді ЄС, що подальші кроки з дестабілізації України призведуть до додаткових далекоглядних наслідків для наших відносин в широких галузях економіки. Єврокомісія вже підготовчу роботу. Ми готові вдатися до цих рішень, якщо в цьому буде потреба", - наголосив Ромпей.

Нагадаємо, на переговорах у Женеві Україна, ЄС, США і Росія домовилися про роззброєння сепаратистів і звільнення адміністративних будівель.

5 травня міністр закордонних справ Німеччини Франк- Вальтер Штайнмайер заявив, що вважає за потрібне організувати нову зустріч в Женеві для обговорення шляхів деескалації ситуації в Україні. "В останні кілька годин я провів безліч переговорів, під час яких я виступав за проведення другого женевських переговорів", - сказав він.

Читайте также: Россия открыто вмешивается во внутренние дела Украины, готовя обращение в ООН о переносе президентских выборов 25 мая

В українському МЗС не виключають проведення другого раунду переговорів до виборів.

Источник: Тиждень.ua
Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Загрузка...
загрузка...
Загрузка...
7-05-2014, 16:20 » Автор: Степан Гафтко
     1084
     0


Оставьте свой комментарий

наверх